Sarıgöz Tasarım Ofisi

Adres: Kazım Karabekir Cad. No:37/67 İskitler Ankara

Çalışma Saatleri: 09:30 - 19:00

sosyal medya
yönetimi

Sosyal Medya Platformlarında yer almak yetmez. Sosyal Medya Platformlarında varlığınızı profesyonel bir şekilde sürdürmeli ve korumalısınız. Sosyal MedyaYönetimi hazırlanmış bazı post tasarımlarını günü geldiğinde paylaşmak demek değildir. 

Markanın kimliğin euygun şekilde hazırlanan tasarımların en iyi etkileşimi alacağı şekilde markaya katkı sağlaması doğrultusunda edef kitleye ulaştırılması demektir. Sosyal Medya denilince akla gelen bazı platformlar şöyledir;

Dünyada ve Türkiye’de En Çok Kullanılan Sosyal Medya Platformları sırasıyla;

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinteres
  • Youtube

Sosyal Medya Yönetimi demek markanın dijital platformlarda profesyonel bir şekilde temsil edilmesi demektir.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİNDE NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Sosyal Medya kullanıcıları bazı önemli hususlara istese de istemese de dikkat eder. Birçok sosyal medya kullanıcısının istemsizce önem verdiği hususların başında özel günler ile ilgili yapılan paylaşımlar gelir. Örneğin 30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili yapılmış ve milli duyguları temsil eden bir paylaşım markanın imajını güçlendirir.

Sosyal Medya platformlarının tamamı kurumsal kimliğe uygun olarak kurulmalı ve dizayn edilmelidir. sosyal medya kullanıcı adından, sosyal medya profil, kapak fotoğrafına varıncaya kadar belirli bir çizgide hazırlanmalıdır.

Sosyal Medya Yönetimi ile ilgili aklınıza takılan başka sorular var ise Sarıgöz Tasarım Ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ HİZMETİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

Yüzlerce müşterimizden biri de siz olabilirsiniz. Kaliteli ve profesyonel sosyal medya hizmeti almak sizin de hakkınız…