Sarıgöz Tasarım Ofisi

Adres: Kazım Karabekir Cad. No:37/67 İskitler Ankara

Çalışma Saatleri: 09:30 - 19:00

Grafik
Tasarım

Grafik Tasarım sanatın bir dalıdır. Grafik Tasarım düşünceyi görselleştirme sanatıdır. Hayal edebildiğiniz her şeyi grafik tasarım ile ifade edebilir, insanların daha iyi anlamasını sağlayabilirsiniz. O yüzden biz Sarıgöz Tasarım Ofisi olarak Grafik Tasarım’ı hayatımızın bir parçası olarak görüyoruz.

O yüzden diyoruz ki, “tasarım hayatımız, hayatımız tasarım” Biz tasarımın grafik ayağını layıkıyla yerine getirmeye çalışan ve her geçen gün grafik tasarım alanında yeni şeyler öğrenen, yeni şeyler keşfeden profesyonelleriz. 

Grafik Tasarım alanına giren bazı işler şöyledir;

  • Logo Tasarım
  • Kurumsal Kimlik Tasarımı
  • Gazete – Dergi Tasarımı
  • Broşür – Katalog Tasarımı
  • Kartvizit Tasarımı
  • El İlanı Tasarımı
  • Sosyal Medya Post Tasarımı

Grafik tasarım hayatın her alanına dokunan bir sanat dalıdır. Yediğimiz ürünlerin ambalajından, giydiğimiz tişörtlerin üzerindeki desene, içtiğimiz suyun etiketinden, okuduğumuz gazetenin mizanpajına varıncaya kadar her alanda grafik tasarımın dokunuşunu görebiliriz.

Grafik tasarım yaparken nelere dikkat edilmelidir?

Grafik Tasarım hayal edilenin, akıldaki fikrin, düşüncenin görselleştirilmesi demektir. Grafik Tasarımda ilk dikkat edilmesi gereken mesajın en net şekilde verilmesi gerektiğidir. Tasarım ne kadar olağan üstü olursa olsun, istenilen mesajı vermiyorsa bir problem var demektir. Yanlış mesaj vermek de aynı derecede yanlıştır. En güzel tasarım mesajı en net ve en doğru şekilde hedef kitleye ulaştıran tasarımdır.

Grafik Tasarım ile ilgili daha fazla detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Grafik tasarım hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Grafik Tasarım Hizmeti almak sizin de hakkınız…